SKAITMENIZUOTA odontologijos klinika

Atgal
SKAITMENIZUOTA odontologijos klinika

Skaitmenizuokime odontologijos kliniką

išmaniaisiais įrenginiais!

 

Skaitmenizuota odontologijos klinika – tai  odontologijos ir rentgeno kabinetai bei klinikos sterilizacinė integruota vietiniame klinikos tinkle ir lengvai valdoma  iš vienos ar kelių  darbo vietų!

SKAITMENIZUOKITE odontologijos kliniką su STERN WEBER, ANTHOS ir MYRAY odontologiniais įrenginiais.

Naudodamiesi vidiniu klinikos tinklu patogiai valdysite klinikos darbą, naudositės  nuotoline technine pagalba realiu laiku, sertifikuoti odontologinės įrangos inžinieriai atliks nuotolinę įrangos diagnostiką, virtualaus asistento dėka turėsite galimybę optimizuoti dantų gydymo darbo eigą, vertinti operacijų efektyvumą bei analizuoti duomenis nuotoliniu būdu.

Žengdama „koja kojon“ su naujausiomis technologijomis odontologijos gamintoja Cefla Stern Weber odontologę įrangą, MyRay didžiuosius rentgeno aparatus, ultragarsinius instrumentų dezinfekavimo aparatus ir sterilizatorius sujungė interneto ryšiu. Taigi, sukūrę vietinį klinikos tinklą turime puikę galimybę šiuos prietaisus integruoti į tinklą ir, pagal poreikį  juos valdyti iš vienos ar kelių darbo vietų.

 Ši naujovė suteikia išskirtinę galimybę naudotis tokiomis nuotolinėmis skaitmeninėmis paslaugomis kaip nuotolinė techninė pagalba, virtualus asistentas, video gidai vartotojui, bei  patogi prieiga prie debesyje išsaugotų įrenginių duomenų.

Dėka šių ir kitų galimybių, skaitmenizuotoje klinikoje dantų gydymas tampa kokybiškesnis ir patogesnis!

 

Kuo išskirtiniai išmanieji odontologiniai įrenginiai

skaitmenizuotai odontologijos klinikai įrengti?

 

Išmani odontologinė įranga tai:

 • Interneto ryšio odontologinėje įrangoje dėka, lengva naudotis nuotolinėmis skaitmeninėmis paslaugomis, kas itin palengvina dantų gydymo procesą ir padaro jį dar patogesniu.
 • Easy Check programos pagalba suteikiama galimybė gauti nuotolinę techninę pagalbą realiu laiku.
 • Skaitmeninio virtualaus asistento DI.V.A. pagalba galima stebėti, kaip optimaliai naudojami turimi instrumentai dantų gydymo eigoje. Tai puikus įrankis darbo krūviui valdyti.
 • 7 colių Full Touch daugialypio ekrano prietaisų skydelyje dėka lengva valdyti kiekvieno atskiro instrumento veikimo režimus ir realiuoju laiku gauti visus naudingus duomenis.
 • Lengvai valdomi odontologinėje įrangoje integruojami endodontiniai ir implantologiniai moduliai.

Odontologijos kabineto darbas tiesiogiai susijęs su klinikos sterilizacinės darbu. Nuo šiol visus šiuos įrenginius galima lengvai prijungti į vietinį klinikos tinklą ir patogiai valdyti klinikos darbą bei gauti nuotolinę techninę pagalbą realiuoju laiku.

 

Kas yra išmanusis sterilizatorius?

 

Išmanus SW-Platinum sterilizatorius tai:

 • Interneto ryšys aparate.
 • Integruotas į vietinį tinklą. Tai leidžia  dalytis duomenimis ir nuotoliniu būdu valdyti prietaisą.
 • 7 colių valdymo ekranas - patogus naudoti, liečiamas  ir spalvotą vaizdą perteikiantis LCD ekranas  paruoštas patogiam darbui.
 • NFC artimojo lauko ryšys - optimizuoja asistento darbo eigą.  Užuot įvedę  PIN kodą, asistentai galės registruotis patys įdėdami specialią vartotojo kortelę.
 • Spalvų pasikeitimas pagal skirtingus darbo etapus – sterilizatoriaus duryse įmontuota LED juosta informuoja vartotoją apie sterilizatoriaus būseną.
 • Video gidai vartotojui - informacija apie sterilizatoriaus naudojimą bei priežiūrą pateikiama video įrašuose sterilizatoriaus ekrane.
 • Nuotolinė techninė pagalba su „Easy Check“.
 •  Nuotolinis virtualus asistentas Di.V.A.-duomenų valdymo ir atsekamumo programa.
 • Atsekamumo programinė įranga „MyTrace“ - tai programinė įranga, kurios dėka galima susieti sterilizuotų instrumentų rinkinį konkrečiam pacientui.
 • „DataSter“ programinė įranga ciklo ataskaitas suformuoja PDF formatu ir automatiškai siunčia į jūsų pasirinktą tinklo ar kompiuterio aplanką.
 • USB jungtis.

Kas padaro ultragarsinį aparatą

instrumentų dezinfekcijai išmaniu?

 

Išmanusis ultragarsinis aparatas instrumentų dezinfekcijai TETHYS H10 PLUS tai:

 • Interneto ryšys.
 • Integruotas įrenginys. Tai leidžia  dalytis duomenimis ir nuotoliniu būdu valdyti prietaisą. Duomenys iš kelių įrenginių gali būti saugomi viename kompiuteryje nereikalaujant jų fiziškai perduoti. Naudodamiesi specialiu žiniatinklio serveriu, integruotu į įrenginio programinę įrangą, vartotojai gali prisijungti prie kiekvieno tinklo įrenginio ir patikrinti jo būseną  iš savo darbo vietų.
 •  Nuotolinė pagalba - prijungimas prie interneto leidžia nuotoliniu būdu atlikti prietaiso diagnostiką, bei nuotolinę techninę pagalbą.

Išmanusis MyRay Hyperion X9Pro –

modernus, patogus ir universalus rentgeno kabinetas

 

Išmanusis rentgeno aparatas MyRay Hyperion X9Pro,  tai:

Interneto ryšys rentgeno aparate.

iRYS programinė įranga. Įdiegta pažangi, patikima ir patogi darbui iRYS programinė įranga „ viskas viename“, skirta dirbti su 2D ir 3D vaizdais.  iRYS programinė įranga atitinka IHE DICOM tinklus, bei įdiegta sertifikuota DUOMENŲ APSAUGA. Galime drąsiai teigti, kad iRYS  - aukščiausio lygio įrankis, kuriame integruota daugybė funkcijų, kad būtų galima patogiai peržiūrėti, apdoroti ir dalytis tyrimais tiesiogiai iš tam skirtos darbo vietos, taip pat ir su kitais odontologijos praktikos kompiuteriais naudojant iRYS Viewer , šią aplikaciją taip pat galima naudoti ir mobiliesiems  iPad įrenginiams.

 • Darbas su 2D / 3D darbalaukiais
 • Implanto modeliavimas (implantų bibliotekos)
 • Suderinamumas su trečiųjų šalių programine įranga
 • Dalijimasis su 2D ir 3D vaizdų peržiūros programa
 • iRYS Viewer aplikacija skirta iPad

Papildoma programinė įranga skirta dirbti su vaizdais: CephX, MyRay RealGUIDE PRO ir Smile Lynx.

 • CephX -dirbtinio intelekto cefalometrijos programa skirta gydytojams praktikams. Dirbdami su CephX padidinsite produktyvumą ir sutaupysite laiko. Programa naudoja dirbtinio intelekto (PG) technologijas, kad automatizuotų diagnostines ir analitines dantų vaizdavimo užduotis, tokias kaip cefalometrinė analizė, dantų segmentavimas ir kvėpavimo takų tūris. CephX saugoma „debesyje“, todėl lengvai pasiekiama iš bet kurios interneto naršyklės, leidžianti greitai dalytis, valdyti ir analizuoti vaizdus.Vaizdai gaunami tiesiai iš iRYS programos.
 • MyRay RealGUIDE PRO- daugiaplatformė programinė įranga (PC, MAC, iPad, „iPhone“), leidžianti išplėsti implantų planavimą naudojant nesuskaičiuojamas CLOUD pagrindu sukurtas nuolat atnaujinamas realistiškas implantų bibliotekas (su atramomis ir įvorėmis).
 • Smile Lynx – Smile design programinė įranga. Lengvai naudojama „Smile Design“ programinė įranga leidžia odontologams suprojektuoti, vizualizuoti ir parodyti pacientams „svajonių šypseną“ bei keletos paprastų žingsnių pagalba pasidalinti projektu realiuoju laiku su ortodontu. MyRay Smile Lynx yra Windows ir Mac prieinama skaitmeninės šypsenos planavimo programinė įranga, kurią lengva naudoti turint tiesiogine sąsaja su „MyRay iRYS“ programine įranga. Sukurtą dantų dizainą galima importuoti į Lynx 3D CAD programinę įrangą, leidžiančią laboratorijai atspausdinti ar frezuoti restauracijas.

  

Skaitmenizuokime odontologijos kliniką išmaniaisiais įrenginiais –

dirbkime šiuolaikiškai ir patogiai!


Gamintojas Stern Weber, MyRay, Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".

Turite klausimų? - Susisiekime!