APSAUGA NUO AEROZOLIO

Instrumentai Susisiekite

APSAUGA NUO AEROZOLIO

Visam pasauliui susidūrus su oro lašeliniu būdu plintančiu Covid-19 virusu  ypač svarbi kokybiška apsauga odontologijos gydytojams, nes gydyti pacientą ir nuo jo atsiriboti galimybės nėra. Odontologinių procedūrų metu susidaro daug aerozolio, vienok, odontologai darbo metu  neišvengia  kontakto su seilėmis, gleivėmis ir krauju asmenų, užsikrėtusių Covid-19, tiek simptominių, tiek besimptomių. APSAUGA NUO AEROZOLIO yra viena iš priemonių ir prietaisų kurie padeda apsaugoti odontologijos gydytojus nuo užsikrėtimo, taip nutraukiant/sustabdant epidemiologinę grandinę.

Naudojant prietaisą APSAUGA NUO AEROZOLIO gydant dantis apsaugomi darbuotojai, dirbantys netoli paciento burnos ertmės dantų gydymo metu. Sumažinus aerozolio kiekį, žymiai sumažėja patogenų plitimo ore aplink burnos ertmę rizika. Tinkamas prietaiso naudojimas apsaugo nuo oro lašeliniu būdu plintančių ligų, atsirandančių dėl virusais, bakterijomis ar kitomis toksinėmis medžiagomis užteršto aerozolio.

KAIP VEIKIA APSAUGA NUO AEROZOLIO?

Virusų perdavimo riziką įmanoma apriboti siurbimo prietaisu APSAUGA NUO AEROZOLIO, kuris sulaiko iškvėptą orą, seilių lašelius ir pacientų bei prietaisų skleidžiamus aerozolius.

Prietaise APSAUGA NUO AEROZOLIO naudojamas plokščias laminarinis purkštuvas, kurio dėka dėka atliekamas intensyvus aerozolių siubimas netrukdant odontologo darbui. Siekiant optimizuoti padėtį aplink burnos ertmę, įrenginyje yra dviguba besisukanti-stumdoma sistema. Šį instrumentą galima lengvai prijungti prie bet kurios didelės kaniulės jungties (Ø16 mm) ir valdyti kartu su odontologinio kabineto siurbimo sistema.

Prietaisą galima išardyti ir autoklavuoti iki 200 karų.


Daugiau informacijos

Gamintojas Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".

Turite klausimų? - Susisiekime!