TETHYS H10 PLUS

SterilizacijaDezinfekcija Susisiekite

TETHYS H10 PLUS- išmanus ultragarsinis aparatas instrumentų dezinfekcijai

Ultragarsinio aparato TETHYS H10 PLUS dėka instrumentų mirkymą, plovimą, dezinfekciją ir džiovinimą atliksite vienu žingsniu! Panaudotus instrumentus sudėkite į  TETHYS H10 PLUS vidų ir parinkite tinkamą dezinfekcijos ciklą. Ciklui pasibaigus instrumentus sterilizuokite įprastu būdu. Išmanaus ultragarsinio aparato instrumentų dezinfekcijai TETHYS H10 PLUS pagalba sutaupote net 50 min instrumentų dezinfekcijos ir sterilizavimo procese!

TETHYS H10 PLUS - išmanus ultragarsinis aparatas instrumentų dezinfekcijai:

 • AUTOMATIZUOTAS. Pasirinkus reikiamą programą - dezaktyvavimo, plovimo, dezinfekavimo ir džiovinimo procesai baigimi automatiškai. 
 • SAUGUS NAUDOTI. TETHYS H10 PLUS atlieka visą darbą nuo instrumentų sudėjimo iki išdžiovinimo. Nereikalingas darbuotojo įsikišimas, taigi instrumentai saugiai paruošiami tolimesniam sterilizacijos procesui.
 • EKONOMIŠKAS. Dėka nuoseklaus ir autamatizuoto TETHYS H10 PLUS darbo sutaupysite klinikos darbuotojų laiko ir optimizuosite klinikos veiklos sąnaudas.
 • GREITAS. Su TETHYS H10 PLUS   instrumentų  plovimas, plovimas ultragarsu, terminė dezinfekcija ir džiovinimas karštu oru užtruks  tik 35 minutes.
 • IŠBAIGTAS. TETHYS H10 PLUS, palyginus su kitais aparatais instrumentų dezinfekcijai yra itin mažas ir universalus. Aparate įdiegtos  visos  kalkių šalinimo priemonės, ploviklių rezervuaras, įkrovimo ir išleidimo siurbliai, bei  AQUA-STOP funkcija.
 • PAPRASTAS. Labai paprasta valdymo sistema. Pasirinkti ir valdyti ciklą itin paprasdta dėka plataus jutiklinio ekrano bei paprastos bei intuityvios vartotojo sąsajos.
 • 4 PROCESAI VIENAME. 4 procesai vienu žingsniu per 35 minutes su TETHYS H10 PLUS.  Vienas ciklas, trumpesnis darbo laikas ir 4 procesai viename, kad darbas su instrumentų dezinfekcija būtų greitesnis, paprastesnis ir efektyvesnis. Dezaktyvavimas, plovimas, terminis dezinfekavimas ir džiovinimas atliekamas vienu greitu automatiniu procesu. Vienas ciklas pašalina visas rizikas operatoriui ir efektyviai užbaigia keturias fazes, einančias prieš instrumentų pakavimą ir sterilizavimą.
 • SERTIFIKUOTA SISTEMA. TETHYS H10 PLUS – sertifikuotos terminės dezinfekcijos sistema. Vanduo, ultragarsas, karštis ir karštas oras - greita ir sertifikuota sistema instrumentų priežiūrai. TETHYS H10 PLUS yra EN ISO 15883-1 / 2 sertifikuotas medicinos prietaisas, turintis plovimą purškiant, valant ultragarsu ir termiškai dezinfekuojant 90 ° C temperatūroje, pasižymintis išskirtine A0 = 3000 verte. Procedūra baigiama karšto oro srove, kuri puikiai išdžiovina instrumentus.
 • JUTIKLINIS EKRANAS. TETHYS H10 PLUS  itin paprasta naudoti dėka plataus jutiklinio ekrano. Lengva pasirinkti geriausiai tinkančią darbo programą, pasirenkant ją iš tų, kurios buvo iš anksto sukonfigūruotos ar pritaikytos asmeniniams poreikiams.
 • VISKAS KONTROLIUOJAMA.  TETHYS H10 PLUS  turi vidinę atmintį, kuri gali įrašyti visus duomenis iš veikimo ciklų tiesiogiai pdf formatu. Operatoriui periodiškai primenama atsisiųsti failus naudojant „USB“ atmintinę, leidžiant informaciją lengvai išsaugoti kompiuteryje. USB prievadą taip pat galima naudoti norint lengvai atnaujinti įrenginio programinę įrangą, kad visada būtų prieinama naujausia versija.
 • PILNAI ATLIKTAS CIKLAS. TETHYS H10 PLUS leidžia užprogramuoti ciklus, pasiekiančius labai aukštą terminės dezinfekcijos lygį. Terminės dezinfekcijos vertė visada aiškiai matoma net prieš nustatant norimą programos tipą. Ciklai lengvai personalizuojami, juos nusistatant ir išsaugant pagal reikiamus parametrus, kad pasirinkti ir naudoti dar kartą. TETHYS H10 PLUS gali naudoti keletas vartotoju prisijungdami su savo PIN . Tokiu būdu prisijungiama prie savo darbalaukio bei, pagal individualius parametrus išsaugotų darbo ciklų.
 • NUKALKINIMO SISTEMA. TETHYS H10 PLUS yra vienintelis savo kategorijos prietaisas, siūlantis išskirtinę integruotą nukalkinimo sistemą.
 • BESISUKANTIS PURKŠTUKAS. Naujoviškas besisukančio purkštuko sprendimas - sistema, kuri yra itin efektyvi plaunat ir dezinfekuojant instrumentus. Padidėjęs srauto stiprumas ir tolygumas daro purkštuką funkcionalų ir gali užtikrinti likučių pašalinimą skalavimo etapuose, taip pat garantuoja puikų šilumos paskirstymą.
 • AUTOMATINĖ DURŲ UŽRAKTO SISTEMA.
 • INTEGRUOTAS VANDENS REZERVUARAS. Talpus integruotas vandens rezervuaras, leidžiantis atlikti iki 12 ciklų.
 • INTEGRUOTAS PLOVIMO IR VANDENS IŠLEIDIMO SIURBLYS.
 • AQUA-STOP SISTEMA. Integruota AQUA-STOP sistema TETHYS H10 PLUS apsaugo  nuo bet kokių galimų vandens nuostolių.

Kas padaro ultragarsiniį aparatą instrumentų dezinfekcijai TETHYS H10 PLUS IŠMANIU?

 • INTERNETO RYŠYS. Žengdami „koja kojon“ su naujausiomis technologijomis Stern Weber  odontologinei įrangai  suteikė interneto ryšį. Ši naujovė suteikia išskirtinę galimybę naudotis nuotolinėmis skaitmeninėmis paslaugomis, kurių dėka dantų gydymas tampa kokybiškesnis ir patogesnis.
 • Integruotas į vietinį tinklą ETHERNET. Kaip ir visuose naujos kartos STERN WEBER išmaniuosiuose įrenginiuoseTETHYS H10 PLUS gali būti puikiai integruotas į odontologijos kabineto tinklą. Tai leidžia  dalytis duomenimis ir nuotoliniu būdu valdyti prietaisą. Įrenginį ir jo vidinius duomenis galima valdyti nuotoliniu būdu. Per standartinį Ethernet prievadą TETHYS H10 PLUS galima integruoti į LAN (vietinį tinklą). Todėl kiekvieną prijungtą įrenginį, įrenginio darbo proceso eigą bei ciklo duomenis galima stebėti tiesiai iš operatoriaus darbo vietos.
 • PAŽANGUS RYŠYS. Integravus TETHYS H10 PLUS į tinklą, gaunami duomenys iš kelių įrenginių gali būti saugomi viename kompiuteryje nereikalaujant jų fiziškai perduoti. Naudodamiesi specialiu žiniatinklio serveriu, integruotu į įrenginio programinę įrangą, vartotojai gali prisijungti prie kiekvieno tinklo įrenginio ir patikrinti jo būseną  iš savo darbo vietų.
 •  NUOTOLINĖ PAGALBA. Po pardavimo TETHYS H10 PLUS prijungimas prie interneto leidžia nuotoliniu būdu atlikti prietaiso diagnostiką. Tokiu būdu vartotojas operatyviai  gauna nuotolinę techninę pagalbą.

Daugiau informacijos

Gamintojas Stern Weber, Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".

Turite klausimų? - Susisiekime!