MILLSEAL ROLLING

SterilizacijaInstrumentų Pakavimas Susisiekite

Millseal Rolling terminiai instrumentų pakavimo-užlydymo aparatai

Millseal terminis instrumentų pakavimo-užlydymo aparatas užtikrina puikią apsaugą jūsų instrumentams. Naudodami Millseal išsaugosite standartus atitinkantį instrumentų sterilumą, tuo pačiu supaprastinsite procedūras ir sutrumpinsite instrumentų pakavimo laiką.

Millseal  Rolling terminis instrumentų pakavimo-užlydymo aparatas

Millseal Rolling terminis instrumentų pakavimo-užlydymo aparatas - tai volelio tipo terminis instrumentų pakavimo-užlydymo aparatas su automatine padavimo sistema. Šis Millseal Rolling aparato modelis atitinka visus instrumentų pakavimo reikalavimus ir idealiai tinka pagreitinti  bei optimizuoti iš anksto iš trijų pusių supjaustytų ir užklijuotų maišelių sandarinimą. 15 mm sandarinimo juosta užtikrina ilgalaikį supakuotų instrumentų sterilumą, o temperatūros ir sandarinimo slėgio reguliavimas garantuoja  efektyvų sandarinimo proceso valdymą. Didelis ir patogus Millseal Rolling terminis instrumentų pakavimo-užlydymo aparato ekranas leidžia lengvai nustatyti aparato parametrus ir patogiai juos peržiūrėti.

Naujoviški medicininio lygio sprendimai

Greitas ir nepriekaištingas Millseal Rolling terminis instrumentų pakavimo-užlydymo aparatas yra ritininis terminis sandariklis su automatine fotoelementų valdoma tiekimo sistema, užtikrinanti našumą, viršijantį lūkesčius. Išskirtinė technologija užtikrina greitą, efektyvią, automatinę procedūrą ir puikų sandarinimą dideliems instrumentams.

Naujoviškos technologijos

Medicininės paskirties Millseal Rolling terminis instrumentų pakavimo-užlydymo aparatas pagreitina ir optimizuoja iš anksto supjaustytų iš trijų pusių sandarių maišelių sandarumą. 15 mm sandari daugialypė juosta užtikrina ilgalaikį supakuotų instrumentų sterilumą. Dėl temperatūros reguliavimo galima efektyviai kontroliuoti sandarinimo veiksmus, užtikrinant nuolat aukštą našumą. Darbinė temperatūra 80 - 190 °C

Automatinė pavara ir fotoelementas

Unikalios šio terminio sandariklio savybės leidžia visiškai automatiškai atlikti pakavimo procedūrą. Fotoelementas leidžia tiksliai valdyti automatinį maišelio gabenimą.

Integruotas spausdintuvas

Millseal Rolling terminis instrumentų pakavimo-užlydymo aparatas gali būti komplektuojamas su integruotu spausdintuvu, kuris sandarinimo metu automatiškai atspausdina galiojimo laiką ant maišelio. Tai leidžia vartotojams nuolat kontroliuoti supakuotų medžiagų sterilumą.


Daugiau informacijos

Gamintojas Stern Weber, Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".

Turite klausimų? - Susisiekime!