Sterilizatorius SW-17 PLUS SW-22 PLUS SW-28 PLUS

SterilizacijaAutoklavai Susisiekite

Išmanus Stern Weber SW Plus sterilizatorius

Veikimo principas

Skirtingai nuo tradicinių sterilizatorių, „SW Plus“ nereikia jokio išorinio vandens jungimo, kad būtų galima valyti pagrindinį vandenį. Dėl pagrindinio rezervuaro demineralizacijos filtro sterilizatorių galima užpildyti paprastu vandentiekio vandeniu, tokiu būdu žymiai optimizuojant erdves, supaprastinant procesus, bei  nemažai sutaupyti. Sterilizatoriaus  „SW Plus“ filtravimo sistema užtikrina paprastą, tačiau precedento neturintį  vandens valdymą.

Efektyvumas ir taupymas

Didelis našumas ir mažos naudojimo išlaidos. Kadangi vanduo demineralizuojamas naudojant „SW Plus“ filtrą, tai padeda išspręsti visus klausimu susijusius su demineralizuoto vandens tiekimu bei  saugojimu. Užtenka terilizatoriaus baką užpildyti parastu vandeniu iš čiaupo.

Sterilizatorius SW Plus: trys skirtingi tūriai

Atsižvelgiant į konkrečios odontologijos klinikos poreikius, galima rinkis vieną iš 3 sterilizatoriaus  „SW Plus“ skirtingų talpų versijų - 17 , 22 arba 28 litrų . Skirtingų talpų „SW Plus“ sterilizatorių Išoriniai matmenys yra vienodi. Sterilizatoriaus 17 ir 22 litrų modeliuose komplektuojami  penki vidiniai dėklai, o 28 litrų modelyje - šeši.

Stern Weber savo gaminiams, taip pat ir sterilizatoriams suteikė interneto ryšį! Tai atvėrė labai daug galimybių bei sukūrė odontologinei įrangai pridėtinę vertę - išmanumą!

Kas yra išmanus SW Plus sterilizatorius?

Išmanus SW Plus sterilizatorius tai:

  • Interneto ryšys
  • LCD valdymo ekranas
  • Nuotolinis virtualus asistentas Di.V.A.
  • Nuotolinė techninė pagalba su „Easy Check“
  • Atsekamumo programinė įranga „MyTrace“ 
  • „DataSter“ programinė įranga
  • Testų priminimai
  • USB jungtis

Interneto ryšys

Žengdami „koja kojon“ su naujausiomis technologijomis Stern Weber sterilizatoriams  suteikė interneto ryšį. Ši naujovė suteikia išskirtinę galimybę naudotis nuotolinėmis skaitmeninėmis paslaugomis, kurių dėka darbas tampa dar patogesnis ir  kokybiškesnis.

LCD ekranas

Sterilizatorius  „SW Plus“ - tai išmanus ir būtinas darbo įrankis kiekvienai klinikai. Spalvotas jutiklinis LCD ekranas užtikrina vartotojo patogumą ir puikų darbo našumą.

Di.V.A. virtualus asistentas

Di.V.A. / „Digital Virtual Assistant“ - nuotolinis virtualus asistentas. Tai yra pirmoji debesyje pagtalpinta valdymo ir atsekamumo sistema sterilizavimo prietaisams. Kartą išsaugoti duomenys  bus pasiekiami prisijungus prie tam skirtos internetinės svetainės.

Nuotolinė techninė pagalba su „Easy Check“

Visuose „SW Plus“ asortimento sterilizatoriuose yra  integruota  „Wi-Fi“ ir „Ethernet“ prieiga. Prisijungus prie interneto, bei įgalinus „Easy Check“programą galima gauti nuotolinę techninę pagalbą.

„MyTrace“ atsekamumo programinė įranga

„MyTrace“ yra programinė įranga, kurios dėka galima priskirti sterilizuotų instrumentų rinkinį konkrečiam pacientui.

„DataSter“ programinė įranga

„DataSter“ programinė įranga programinė įranga ciklo ataskaitas suformuoja PDF formatu ir automatiškai siunčia į jūsų pasirinktą tinklo ar kompiuterio aplanką.

Priminimas atlikti testą

Nustačius šią funkciją,  sterilizatorius „SW Plus“  ekrane informuos /primins vartotojui apie vakuuminio testo „Helix“  ir  „Bowie & Dick“ testo atlikimą.

USB jungtis

 Ciklo ataskaitos taip pat  automatiškai išsaugomos vidinėje sterilizatoriaus atmintyje. Šias ataskaitas galima lengvai perkelti į USB laikmeną ir PDF failus peržiūrėti bet kuriame įrenginyje.


Daugiau informacijos

Gamintojas Stern Weber, Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".

Turite klausimų? - Susisiekime!