Sterilizatorius SW platinum

SterilizacijaAutoklavai Susisiekite

Išmanus uždaro  ciklo  sterilizatorius Stern Weber SW-Platinum

Stern Weber sukūrė pirmąjį neturinti lygių išmanų uždaro ciklo sterilizatorių  - vienas ciklas, 100 ml vandens. Speciali vidinė vandens filtravimo sistema perdirba vandenį, kad jis būtų pakartotinai naudojamas  kituose sterilizavimo  cikluose. Šis procesas pašalina atliekas, sumažina išlaidas bei padidina bet kurios klinikos darbo efektyvumą.  Tai padeda išspręsti visus klausimu susijusius su demineralizuoto vandens tiekimu bei  saugojimu.

Išskirtinis sterilizatoriaus SW-Platinum veikimo principas

 Skirtingai nuo tradicinių sterilizatorių, SW-Platinum  nereikia jokio išorinio vandens jungimo, kad būtų galima valyti naudojamą vandenį. Dėl pagrindinio rezervuaro demineralizacijos filtro  sterilizatorių galima  užpildyti paprastu vandentiekio vandeniu, tokiu būdu optimizuojant erdves  bei   supaprastinant  procesus. Išskirtinė sterilizatoriaus „SW Platinum“ filtravimo sistema užtikrina patogų klinikos darbą.

Panaudoto vandens filtravimas

Nano keramikos recirkuliacinis filtras, įmontuotas į antrinę talpyklą, leidžia distiliuoti ir išvalyti vandenį, kad jį būtų galima pakartotinai naudoti  kitame sterilizavimo cikle. Įmontuotas laidumo jutiklis užtikrina vandens kokybės parametrų laikymąsi, tuo  pačiu tai sistema, kuri  apsaugo mašinos vidinius komponentus nuo kalkių pertekliaus. Bendras vandens  suvartojimas yra 5 litrai/50 ciklų, tai reiškia maždaug 100 ml vienam ciklui. Tikra revoliucija!

Stern Weber savo gaminiams, taip pat ir sterilizatoriams suteikė interneto ryšį! Tai atvėrė labai daug galimybių bei sukūrė odontologinei įrangai pridėtinę vertę - išmanumą!

Kas yra išmanus SW-Platinum sterilizatorius?

Išmanus SW-Platinum sterilizatorius tai:

  • Interneto ryšys
  • 7 colių valdymo ekranas
  • NFC - artimojo lauko ryšys
  • Spalvų pasikeitimas pagal skirtingus darbo etapus
  • Video gidai vartotojui
  • Nuotolinė techninė pagalba su „Easy Check“
  •  Nuotolinis virtualus asistentas Di.V.A.
  • Atsekamumo programinė įranga „MyTrace“ 
  • „DataSter“ programinė įranga
  • USB jungtis

Interneto ryšys

Žengdami „koja kojon“ su naujausiomis technologijomis Stern Weber sterilizatoriams  suteikė interneto ryšį. Ši naujovė suteikia išskirtinę galimybę naudotis nuotolinėmis skaitmeninėmis paslaugomis, kurių dėka darbas tampa dar patogesnis ir  kokybiškesnis.

7 colių valdymo ekranas

Patogus naudoti, liečiamas  ir spalvotą vaizdą perteikiantis LCD ekranas  paruoštas patogiam darbui. Ekrano dydis, jo veikimas ir tyrimai, atlikti siekiant sukurti vartotojo sąsają, daro sterilizatorių paprastą ir patogų naudoti. Vaizdo pamokos ir šviesos indikatoriai SW-Platinum paverčia unikaliu sterilizatoriumi.

NFC - artimojo lauko ryšys

Dėka NFC  artimojo lauko ryšio sterilizatorius  SW-Platinum  optimizuoja asistento darbo eigą.  Užuot įvedę  PIN kodą, asistentai galės registruotis patys įdėdami specialią vartotojo kortelę, kuri komplektuojama kartu su sterilizatoriumi.

Spalvų pasikeitimas pagal skirtingus darbu etapus

Sterilizatorius SW-Platinum  taip pat gali „bendrauti“ spalvų pagalba. Duryse įmontuota LED juosta informuoja vartotoją apie mašinos būseną, LED juostos spalva keičiasi pagal skirtingus sterilizatoriaus  darbo etapus. Darbinę sterilizatoriaus proceso eigą  paprasta stebėti per nuotolį!

Video gidai vartotojui

Spalvotame sterilizatoriaus SW-Platinum ekrane galima peržiūrėti video gidus vartotojui. Aktuali informacija apie sterilizatoriaus naudojimą bei priežiūrą pateikta paprastose video įrašuose.

Nuotolinė techninė pagalba su „Easy Check“

Visuose SW-Platinum asortimento sterilizatoriuose yra  integruota  „Wi-Fi“ ir „Ethernet“ prieiga. Prisijungus prie interneto, bei įgalinus „Easy Check“programą galima gauti nuotolinę techninę pagalbą.

Di.V.A. nuotolinis virtualus asistentas

Di.V.A. / „Digital Virtual Assistant“ - tai nuotolinis virtualus asistentas.. Tai yra pirmoji debesyje pagtalpinta valdymo ir atsekamumo sistema sterilizavimo prietaisams. Kartą išsaugoti duomenys  bus pasiekiami prisijungus prie tam skirtos internetinės svetainės.

„MyTrace“ atsekamumo programinė įranga

„MyTrace“ - tai programinė įranga, kurios dėka galima susieti sterilizuotų instrumentų rinkinį konkrečiam pacientui.

„DataSter“ programinė įranga

Ši programinė įranga ciklo ataskaitas suformuoja PDF formatu ir automatiškai siunčia į jūsų pasirinktą tinklo ar kompiuterio aplanką.

USB jungtis

 Ciklo ataskaitos taip pat  automatiškai išsaugomos vidinėje sterilizatoriaus atmintyje. Šias ataskaitas galima lengvai perkelti į USB laikmeną ir PDF failus peržiūrėti bet kuriame įrenginyje.


Daugiau informacijos

Gamintojas Stern Weber, Cefla.

Oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje UAB "Inoveca Medtechna".

Turite klausimų? - Susisiekime!